Jak soutěžit a často kladené otázky

Jak se do soutěže zapojím?
Stačí si vybrat o kterou odměnu chcete soutěžit a kliknout na tlačítko soutěžit. U soutěže uvidíte, kolikátý pokus v pořadí vyhrává. V detailu soutěže pak stačí kliknout na tlačítko "ZKUSIT ŠTĚSTÍ - Použít 1 pokus" a tím se zapojíte do soutěže. Ihned se Vám zobrazí, zda byl Váš pokus správný v pořadí nebo ne. Pokud nevyhrajete hlavní výhru, vždy vyhráváte garantovanou výhru = 1 věrnostní bod. Pokud nemáte účet, je třeba si ho založit v sekci registrace. Registrace trvá jen pár sekund a je k ní třeba pouze Váš email.

Jak získat další pokusy do soutěží?
Se založeným účtem získáváte 5 pokusů do soutěží hned po registraci + 3 další každý den. Další extra pokusy můžete získat díky akcím, bonusovým kódům, které najdete na našem facebooku nebo občas v emailu.

Co jsou věrností body?
Za každý utracený pokus v soutěži získáte garantovanou výhru - 1 věrnostní bod. Tyto body lze pak směnit v sekci "věrnostní odměny". I když se Vám tedy v soutěžích nebude dařit, můžete si časem vybrat nějakou drobnost pro radost.

Jak je to s poštovným?
Na všechny výhry i odměny za věrnostní body je poštovné zdarma na libovolnou pobočku zásilkovny v České Republice. Jiný způsob poštovného není možné zvolit. Odměny jsou zasílány do 60 pracovních dní.

Co se stane, když se delší dobu nepřihlásím k účtu?
Tipy, které se načítají o půlnoci se načítají do maximální hodnoty 30 tipů. Jakmile máte na účtě 30 nebo více tipů, další už se o půlnoci nenačtou, dokud nějaké nevyčerpáte. Tipy za přivedené kamarády získáváte i když máte více než 30 tipů, ale plastí stejné pravidlo, že 3 denní tipy se nenačítají, pokud je na Vašem účtě 30 nebo více tipů. Nejlepší je tak tipy využívat každý den, nepřijde tak i o různé další akce a bonusy.